MARKA TWOJEJ FIRMY

Zamierzasz stworzyć lub rozwinąć własną markę? My Ci w tym pomożemy! Każde przedsiębiorstwo wychodzące naprzeciw potrzebom klienta oraz budujące jego lojalność wobec własnej marki potrzebuje dobrego brandingu. Pytanie – czym tak naprawdę jest ten „dobry branding”? Z naszą pomocą na pewno uda Ci się to zrozumieć i go stworzyć! Czym się zajmujemy i co tworzymy? Nasze działania polegają na osadzaniu brandu w świadomości klientów poprzez stworzenie spójnego systemu identyfikacji wizualnej adresowanej do grupy Twoich klientów – od logo po materiały graficzne, np. wizytówki czy grafiki umieszczane w Internecie.

Zwykła identyfikacja wizualna to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy coś jeszcze! Możemy stworzyć indywidualną historię Twojej marki – tzw. brand story. Na czym będzie polegać? Zaczniemy od określenia indywidualnych jej indywidualnych, by na ich podstawie stworzyć model jej zachowań. Opowiadanie to naturalny sposób ekspresji przeżyć człowieka, prawda? Na podstawie stworzonej przez nas historii Twoi dotychczasowi klienci, a także ci potencjalni, zaczną utożsamiać się z wartościami niesionymi przez twoją markę. Jakie przełożenie ma to w rzeczywistości? Lojalność Twojej grupy docelowej wzrasta, a sprzedaż rośnie.

Pamiętaj – budowanie historii marki to proces, przez który jednak skutecznie Cię przeprowadzimy! Wzbudziliśmy w Tobie ciekawość? Skontaktuj się z nami!

Telefon: 575 503 496
E-mail: biuro@niubrands.pl